بر خلاف سال های گذشته که شراطی خرید اقساط خیلی سخت بود امروزه آسون شده و شما میتوانید به راحتی خرید اقساطی موبوخان را تجربه کنید و کالاهای دیجیتال خود را به صورت اقساط تهیه کنید و سایت موبوخان میتواند تمام توان خود را در اختیار شما بگزارد امروزه با بالارفتن قیمت محصولات دیجیتال بهترین کار خرید اقساطی است که مزایا به خصوصی در اختیار شما قرار میدهد که در ادامه مطلب به این گزینه ها میپردازیم .

شما میتوانید با هزینه های بسیار کم صاحب گوشی های پرچم دار و کالا های دیجیتال شوید و از این محصولات لذت ببرید

مزایا خرید اقساطی کالا

  • بالا رفتن قدرت خرید شما برای کالاهای گران قیمت در شرایطی که بودجه لازم را برای پرداخت نقدی و یکجای کالا را ندارید .
  • خرید قسطی کالا ، انعطلاف شما را بالا می برد و میتوانید برنامه ریزی خوبی برای خرید های پیش بینی نشده داشته باشید .
  • خرید اقساطی موبوخان به شما این اجازه را میدهد که توان خربد بالاتری داشته باشید و تمام حقوق ماهانه خودتون را خرج یک موبایل ،کالای دیجیتال و…. نکنید شما میتوانید ماهانه با کنار گزاشتن مقدار کمی ار حقوقتون اقساط را بپردازید در حالیکه شما کالای دیجیتال خود را تهیه کردید .
  • امکان خرید برای شما به صورت آنلاین و حضوری فراهم است و شما میتوانید با هر شیوه که راحتید کالای مورد نظرتون را تهیه کنید .
  • گاهی مواقع خرید کالا وقتی تاخیر انجام میدهید باعث افزایش قیمت کالا میشوید شما با خرید اقساطی از تورم جا نمیمانید و میتوانید با پرداخت سود منتقی تر کالا را تهیه کنید و استفاده کنید .

معایب خرید اقساطی

شاید برای بعضی از کاربران خوشایند نباشد که کالایی را تهیه کرده اند و تا چند وقت در حال پرداخت اقساط کالا هستند این جزو معایب اصلی است .

چه محصولاتی را میتوان به صورت اقساط تهیه کرد ؟

شما از سایت موبوخان میتوانید گوشی ، دوربین ، پلی استیشن و دیگر لوازم دیجیتال را تهیه کنید و به صورت اقساط پرداخت کنید ولی لازم به ذکر است که مواردی مانند دوربین و پلی استیشن برای کاربرانی تهیه میشود که از مشتریان قدیمی و خوش حساب ما بودند نماد اعتماد مارا دریافت کردند و برای دریافت شرایط خاص با مدیریت سایت میتوانید در ارتباط باشید.

مدارک لازم برای خرید اقساطی کالا :

  • بارگزاری تصویر کارت ملی
  • ارائه اجاره نامه محل سکونت
  • گردش سه ماهه اخر حساب بانکی
  • دسته چک به نام خریدار گوشی
  • ارائه برگ های چک توافق شده به صورت حضوری یا پستی

آیا برای خرید نیاز به ضامن داریم ؟

در جواب این سوال باید بگوییم که خیر شما میتوانید فقط با چک از ما خرید اقساطی داشته باشید و از مشتریان دائمی ما شوید شرایط در سایت موبوخان بر خلاف خیلی از سایت ها و شرکت ها راحت است و شما به راحتی میتوانید به مدت 2 روز کاری تمام مراحل را به پایان برسانید و لوازم خود را تحویل بگیرید .

فروشگاه موبوخان برای شما این امکانات را فراهم کرده است که شما به راحتی بتوانید هر گوشی و لوازم دیجیتالی که نیاز دارید را به راحتی تهیه کنید .