یکی از اصلی ترین دقدقه های ما ارسال سفارشات در سریع ترین زمان ممکنه و سر وقت می باشد به همین دلیل از چندین روش برای ارسال سفارشات با بازه زمانی کم را در اختیار مشتریان خود قرار خواهیم داد .

نحوه ارسال کالا در تهران

1 – ارسال با پست پیشتاز: در صورتی که خرید شما بالای 190 هزار تومان باشد ارسال از طرف موبوخان رایگان می باشد و طی 24 ساعت کاری محصول به دست شما میرسد.

این نکته حائز اهمیت است که سفارشات ثبت شده ساعت 11 صبح به پست تحویل داده می شود و سفارشاتی که بعد از 11 صبح ثبت شود در روز کاری بعدی ساعت 11 به پست تحویل داده می شود.

2 – ارسال با پیک: در صورتی که تمایل دارید سفارش ثبت شده شما در کوتاه ترین زمان به دست شما برسد پیشنهاد ما پیک موتوری می باشد که طی 6 ساعت کاری محصول را به دستتان خواهد رساند .

سفارشاتی که در محدوده شرق تهران باشد طی 1 ساعت برای شما ارسال می شود.

این نکته حائز اهمیت است که سفارشاتی که بعد از ساعت 4 بعد از ظهر ثبت شود و از فروشگاه مرکزی فاصله زیادی داشته باشد امکان دارد صبح روز بعد به دست شماه برسد.

نحوه ارسال کالا در شهرستان

ارسال برای شهرستان ها فقط از طریق پست پیشتاز می باشد و در صورتی که سفارش شما قبل از ساعت 11 صبح ثبت شود در همان روز به پست پیشتاز تحویل داده می شود و طی 48 ساعت به دست شما میرسد.

برای مطلع شدن از وضعیت فعلی سفارش ثبت شده ی خود از طریق لینک های زیر اقدام کنید.

1- پس از ثبت سفارش و تحویل بسته شما به پست پیشتاز کد رهگیری پست برای شما ارسال می شود و شما می توانید از طریق لینک زیر بسته بسته خود را پیگیری کنید.

2- برای پیگیری سفارشات از طریق پیک از طریق لینک زیر اقدام کنید یا با شماره های تماس با ما در ارتباط باشید.

سوالات پر تکرار در رابطه با ارسال سفارشات ثبت شده

پرداخت درب محل تنها برای سفارشات ارسال شده توسط پیک در تهران امکان پذیر است قبل از ارسال توسط پیک باید هزینه پیک پرداخت شود و بعد از دریافت محصول هزینه خود محصول نیز دریافت می شود .

از طریق اطلاعات تماس می توانید با ما در ارتباط باشید و سفارش خود را لغو کنید ، در صورتی که هزینه سفارش را پرداخت کرده اید طی 48 ساعت برای شما باز خواهد گشت .