در باره موبو خان

به چه علت برای تاسیس فروشگاه اینترنتی اقدام کردیم ؟

در سال های اخیر بعد از خرید های اینترنتی ضعیف متداول خودمان و اطرافیانمان با قیمت بالا و کیفیت پایین حتی از برند های بزرگ به این فکر افتادیم تا در بازاری که پر شده از محصولات فیک و بی کیفیت در راستای بهبود عملکرد خرید های لوازم الکترونیکی و جانبی بکوشیم . یا حداقل با درج محصول کم کیفیت ، مشتری را مطلع ساخته و محصول درجه یک را نیز معرفی کنیم  .

از آنجایی که خودمان همواره پیگیر تکنولوژی و علوم الکترونیکی بوده ایم هستیم و تحصیلاتمان در این خصوص بوده تلاشمان نیز در این راستا است تا با کمک سایت  موبو خان با دقدقه های کاری فراوان در این راستا بکوشیم و همچنین خیال خود و شما عزیزان را از خرید اینترنتی تا جایی که بازار کشور اجازه دهد راحت کنیم .

جدا سازی کالا بر اساس درجه بندی کیفیت : حداقال کاری که از دستمان بر می آید ارائه محصول با کیفیت با نازل ترین قیمت ممکنه می باشد . اگر محصولی ، های کپی درج شود از نمونه اصلی جدا سازی خواهد شد تا شما عزیزان در انتخاب خود دچار مشکل نشوید .

هدف اصلی ما

بیشتر زمان ما در این وب سایت صرف تکمیل اطلاعات شما عزیزان در رابطه علوم و اخبار روز دنیای تکنولوژی می شود و در مرحله بعدی صرف تکمیل اطلاعات دقیق محصولات می شود برای اینکه با چشم باز خرید کنید و دقیقا آنچه که در ذهن دارید را تحویل بگیرید .

سایت موبو خان از منابع انسانی که همگی عاشق تکنولوژی بوده اند و تمام زندگی خود را صرف شاخه هایی همانند نرم افزار ، IT ، برنامه نویسی ، تعمیرات و سخت افزار کرده اند تغزیه می شود از همین رو این نوید داده می شود تا سالیان سال بتوانیم در کنار هم از محصولات بر تر کشور رونمایی و برای استفاده شما عزیزان فراهم سازیم .

با اینکه فروشگاه اینترنتی هیچ نیازی به فروش حضوری ندارد اما ما با صرف هزینه و نیرو کار آمد این امکان را برای شما عزیزان فراهم ساخته ایم تا در صورتی که به هر دلیلی قادر به خرید اینترنتی نیستید بتوانید با خیال راحت تری خرید خود را حضوری انجام دهید یا اینکه سفارش خود را ثبت کنید و حضوری درب فروشگاه تحویل بگیرید .

خرید آنلاین بدون دغدغه

تحویل سریع ، ضمانت اصالت کالا ، یک هفته زمان مرجوع کالا

حتما برای شما این اتفاق افتاده که خرید های آنلاینی داشته اید که با قیمت بازار تفاوت فراوانی داشته اند و یا حتی کیفیت لازم را دارا نبوده اند و تفاوت فراونی با محصولی که در عکس وجود دارد با محصولی که تحویل داده می شود وجود داشته اما این تضمین از سمت ما برای قیمت و کیفیت داده می شود .

در صورت خرید از مجموعه موبو خان تا آنجایی که بتوانیم ، اگر مشتری به هر دلیلی از محصول گرفته شده راضی نباشد با توجه به ضوابط سایت کالا را مرجوع خواهیم کرد .

پک کاملی از خدمات

در جاره خدمات سایت همانطور که قابل مشاهده است تلاش کردیم پک کاملی از خدمات که عبارتند از تعمیرات انواع نرم افزار و سخت افزار موبایل ، کامپیوتر ، تبلت و … را برای شما فراهم کنیم .

در رابطه با محصولات نیز به همین نحو می باشد تا پکی کامل از محصولات تلفن همراه ، لوازم جانبی نرم افزاری ، سخت افزاری ، اکسسوری های این لوازم ، کنسول های بازی ، لب تاب و …. برای شما فراهم کنیم تا بتوانید بدون اینکه حتی از محل سکونت یا محل کارتان خارج شوید به بازاری که قیمت و کیفیت در آن حرف اول را می زند دسترسی داشته باشید .

متاسفانه در برخی از شهرستان ها یا حتی شهر های بزرگ دسترسی به برخی محصولات از جمله قاب های مورد نظرتان ، ادوات صوتی حرفه ای ، کاور ها و … امری دشوار است یا آن محصولی که مورد نظرماست پیدا نمی شود ، ما در این سایت اکثر لوازم الکترونیک روز و همچنین لوازم جانبی آن ها را موجود کرده ایم و یا حتی حاضریم تا در صورت نیاز شما به یک محصول که در این سایت هم موجود نیست برای رفع نیاز شما بدون دریافت هزینه ای اضافه آن محصول را از بازار های تهارن پیدا کرده و به دست شما برسانیم .

پشتیبانی

پاسخگو به تمام سوالات شما و ارائه پشتیبانی قبل و بعد از خرید

شما همراهان گرامی بعد از خواندن مطلب مرتبط به محصول مورد نظرتان اگر پاسخ درست یا کاملی نگرفته اید باز هم می توانید از طریق تماس یا شبکه های مجازی اطلاعات خود را از طریق متخصصان ما کامل تر کنید .

همکاری با ما

می دانیم برخی از شما همانند ما عاشق این حیطه کاری هستید به همین دلیل هر گونه اخبار ، مقاله ، کلیپ آموزشی ، ویدیو گیمینگ و … ای که به دست ما برسانید مطمئن باشید در صورت تاییده ای کارشناسان حتما آن را برای همگان در دسترس می گذاریم .

اگر کالا و محصولی دارید که فکر می کنید کیفیت و  قیمت مناسبی را برخورد دار است حتی اگر آن محصول دسته دوم باشد آن را با ما در میان بگذارید تا بتوانبم در فروش و ارائه آن محصول شما را تا آنجایی که دستمان باز است یاری کنیم .

اگر به کسی کمک کنید تا به موفقیت برسد حتما مسیر موفقیت را برای خودتان هموار کرده اید

هیچ زحمتی بی مزد و پاداش نخواهد بود